top of page

YAKIN KORUMA

BODYGUARD

HAKKIMIZDA

  Yakın koruma güvenlik hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük yaşamı mümkün olduğunda az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede güvenlik hizmeti sağlamaktayız.

 

  Hedefimiz, herhangi bir açıdan tehdit altında olan bireyleri güvende kılmaktır. Bu bireyler ünlüler, üst düzey yöneticiler, politikacılar, işadamları gibi birbirinden tamamıyla farklı günlük yaşamı ve temposu olan kişiler olabilmektedir. Ayrıca Türkiye’yi ziyaret eden iş adamlarına ve sanatçılara VIP ve yakın koruma alanında profesyonel hizmet veren sayılı firmalardan bir tanesidir

  Güvenlik hizmetinin sağlanacağı kişiler için, karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşabilecek tehlikeler önceden tespit edilir ve bu tehditlerin nasıl bertaraf edileceğine dair raporlar oluşturulur. Daha sonra güvenlik personelimiz bu raporlar doğrultusunda çalışmalarına başlarlar.

  Güvenlik konusunda uzman personelimiz, acil durumlarda bile risk analizi yapabilme, ani ve doğru karar vererek olaylara müdahalede bulunma yeteneklerine sahiptir. Bu yeteneklerin dışında, silahlı koruma, silahsız koruma, yakın koruma, istihbarat, iletişim, ileri sürüş tekniklerine hakim kişilerdir.

  Yakın koruma personelimiz, her an tehlikeli bir durum oluşabilir düşüncesiyle hareket etmekte ve gerekli gördüğü tüm tatbikatları uygulamaktadır.

Yakın koruma hizmetleri 5188 sayılı kanun kapsamında, yasal çerçevede ve diğer güvenlik güçleri ile yakın işbirliği halinde gerçekleştirilmektedir.

bottom of page