top of page

YAKIN KORUMA

BODYGUARD

  YAKIN KORUMA - BODYGUARD

 

Yakın koruma  hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük yaşamı mümkün olduğunca az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede koruma hizmeti sağlamaktayız.

    Öncelikle Yakın koruma personelinin kaç kişiden oluşacağı tespit edilir. Kurulacak kadro belirlenen adaylar sizlere sunulur ve seçeceğiniz adaylar tarafımızdan 1 haftalık yakın koruma eğitimden geçer ve eğitim sonucunda göreve başlanır. Görev süresince koruma personeli takibimizde olur ve her 3 ay da bir eğitimleri yenilenir. 

   Koruma hizmetinin sağlanacağı kişiler için, karşılıklı görüşmeler sonucunda oluşabilecek tehlikeler önceden tespit edilir ve bu tehditlerin nasıl bertaraf edileceğine dair raporlar oluşturulur. Daha sonra yakın koruma personelimiz bu raporlar doğrultusunda çalışmalarına başlarlar.

 Koruma konusunda uzman personelimiz, acil durumlarda bile risk analizi yapabilme, ani ve doğru karar vererek olaylara müdahalede bulunma yeteneklerine sahiptir. Bu yeteneklerin dışında, silahlı koruma, silahsız koruma, yakın koruma, istihbarat, iletişim, ileri sürüş tekniklerine hakim kişilerdir.

  Yakın koruma personelimiz, her an tehlikeli bir durum oluşabilir düşüncesiyle hareket etmekte ve gerekli gördüğü tüm tatbikatları uygulamaktadır.

Yakın koruma hizmetleri 5188 sayılı kanun kapsamında, yasal çerçevede ve diğer güvenlik güçleri ile yakın işbirliği halinde gerçekleştirilmektedir.

 

Ücretlendirme: Karşılıklı görüşmeler sonucunla aldığımız raporlara istinaden sizlere teklif usulu ile ücretlendirme yapılacaktır.

GÜNÜBİRLİK KİŞİ KORUMA

Günübirlik kişi koruma hizmetimizde; kişi veya kişilerin  günlük yaşamı mümkün olduğunca az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede günlük koruma  hizmeti sağlamaktayız.

  Günlük Koruma  hizmetinin sağlanacağı kişi yada kişiler için karşılıklı görüşmeler sonucunda; nasıl bir yol izleneceği, silahlı - silahsız kaç kişilik yakın kooruma personeli kullanılacağı kararlaştırılır.

 

Ücretlendirme: Karşılıklı görüşmeler sonucunda ücretlendirme yapılacaktır.

(Silahlı-silahsız Koruma personeli sayısında sıkıntımız yoktur. İstediğiniz sayı ve istediğiniz günde koruma personel teminimiz mevcuttur.

bottom of page